Kolportaż Adresowy

Kolportaż Adresowy

Kolportaż

Kolportaż jest usługą z której korzysta większość firm w Olsztynie, Iławie, Ostródzie, Szczytnie oraz w innych miastach województwa warmińsko-mazurskiego.

Kolportaż to nic innego jak przekazanie danych materiałów reklamowych jak np. gazetki, ulotki do potencjalnych klientów. Rozróżniamy kilka rodzajów kolportażu, z którego najczęściej korzystają firmy z Olsztyna oraz Iławy:

 • kolportaż adresowy,
 • kolportaż bezadresowy,
 • kolportaż dedykowany,
 • kolportaż naręczny.

Kolportaż adresowy

Kolportaż adresowy jest najchętniej wybieranym rodzajem kolportażu w województwie warmińsko-mazurskim, a przede wszystkim w Olsztynie i Iławie, ze względu na indywidualne podejście do każdego klienta, co powoduje, że jest przez nich lepiej odbierana.

Kolportaż adresowy charakteryzuje się zamieszczeniem danych osobowych odbiorcy jak imię, nazwisko i adres na materiale reklamowy, który ma być dostarczony. Taka przesyłka może mieć różne formy np.:

 • kolportaż adresowy w formie listu,
 • kolportaż adresowy w formie zaproszenia,
 • kolportaż adresowy w formie ulotki.

Ze względu na bardziej indywidualny charakter cena kolportażu adresowego jest wyższa od pozostałych rodzajów, jednakże należy zwrócić uwagę na fakt, że jest najefektywniejsza.

Kolportaż bezadresowy

Kolportaż bezadresowy charakteryzuje się dostarczeniem konkretnych materiałów reklamowych do skrzynek pocztowych lub za pomocą metody “door to door”, czyli doręczenia gazetek, ulotek itd. pod drzwi odbiorców.

Kolportaż dedykowany

Kolportaż dedykowany polecany jest firmom, które materiałami reklamowymi chcą trafić w konkretną grupę ludzi np. kobiety, nastolatkowie czy emeryci.

Kolportaż naręczny

Kolportaż naręczny charakteryzuje się osobistym dostarczeniem materiału reklamowego do rąk potencjalnego klienta. Kolportaż naręczny obywa się najczęściej w miejscach publicznych, w których znajduje się duża liczba odbiorców jak skrzyżowania czy centra handlowe lub przy wejściu do firmy, aby nakłonić przechodniów do zapoznania się z ofertą.

Kolportaż adresowy świadczony przez naszą firmę

Nasza firma posiada w swojej ofercie kolportaż adresowy dla klientów z województwa warmińsko-mazurskiego a przede wszystkim z Olsztyna, Iławy, Ostródy i Szczytna.

Świadczymy usługi kolportażu adresowego za pomocą firmy ALICE, z którą od ponad 7 lat podbijamy rynek doręczenia korespondencji masowej dla podmiotów biznesowych w Olsztynie, Warszawie, Iławie i innych miast Warmii i Mazur. Nasze usługi świadczone są na najwyższym poziomie, gdyż zadowolenie naszych Klienów jest dla nas bezcenne. Posiadamy status operatora pocztowego i jesteśmy wpisani do Rejestru Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod numerem B-00456.

Nasza firma do każdego projektu podchodzi w sposób indywidualny. Ustalamy odpowiednią strategię kolportażu adresowego wraz ze szczegółową analizą logistyczną, aby oferowane przez nas usługi były jak najbardziej efektywne.
Dzięki indywidualnym podejściu nasze usługi są elastyczne i idealnie dopasowane do potrzeb Klienta. Te wszystkie cechy, którymi charakteryzują się usługi świadczone przez naszą firmę, powodują, że z roku na rok wzrasta grupa lojalnych i zadowolonych Klientów z Olsztyna, Iławy i innych miast, w których zajmujemy się kolportażem w tym najbardziej popularnym kolportażem adresowym.

Na stałe świadczymy usługi kolportażu adresowego dla:

 • Operatorów telekomunikacyjnych,
 • Szpitali,
 • Firm reklamowych,
 • Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z Iławy, Olsztyna, Szczytna, Ostródy i innych miast województwa warmińsko-mazurskiego zainteresowanych kolportażem do kontaktu z naszą firmą poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.


Formularz kontaktowy
Copyright (C) taniprad.org.pl Realizacja: agraf.net.pl
Zamknij