Usługi pocztowe

Usługi pocztowe

Usługi pocztowe świadczymy za pomocą firmy ALICE.

Firma Alice jest prywatnym operatorem pocztowym wpisanym do Rejestru przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod numerem B-00456. Od ponad 7 lat zajmujemy się doręczaniem korespondencji masowej dla podmiotów biznesowych. Czerpiemy zadowolenie z wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, co przekłada się bezpośrednio na satysfakcję dla naszych Klientów.

Indywidualne podejście do każdego projektu, połączone ze szczegółową analizą logistyczną, jest dla nas strategiczne. Sprawna komunikacja pomiędzy współpracownikami i dobra znajomość potrzeb Klienta znacznie przyśpieszają procesy twórcze i gwarantują wysoki poziom świadczonych usług, dlatego tworzymy stałe zespoły zadaniowe dla kluczowych klientów. Wszystkie zlecenia realizujemy przy zachowaniu elastyczności w działaniu, uwzględniając indywidualne potrzeby klienta. Konsekwentne działania według tych założeń zaprocentowało stale rosnącą grupą lojalnych klientów Naszej Firmy.

Stale współpracujemy z:

  • Operatorami telekomunikacyjnymi
  • Szpitalami
  • Firmami reklamowymi
  • Towarzystwami Ubezpieczeniowymi

Zachęcamy do współpracy !!!

 

Zmień już dzisiaj swojego operatora pocztowego i obniż koszty obsługi korespondecji nawet do 40 % w porównaniu do Twojej obecnej firmy.

Zobacz również


Formularz kontaktowy
Copyright (C) taniprad.org.pl Realizacja: agraf.net.pl
Zamknij